Acreditări media pentru sezonul 2022/2023

Acreditări media pentru sezonul 2022/2023

4 iul. 2022 16:01:35

FC Universitatea Cluj începe de astăzi procesul de acreditare pentru jurnaliștii și foto-reporterii care doresc să participe la meciurile oficiale jucate de echipa noastră pe teren propriu în sezonul 2022/2023.

Instituțiile media și jurnaliștii independenți care doresc să se acrediteze pentru noul sezon trebuie să trimită o solicitare pe adresa de e-mail presa@fcuniversitateacluj.ro care să conțină obligatoriu:

•           prenumele și numele

•           zona în care se dorește acreditarea (masa presei/foto)

•           copia după legitimația de presă

•           o fotografie tip portret

Fiecare instituție de presă poate solicita acreditări pentru maxim patru jurnaliști (doi reprezentanți la masa presei/doi reprezentanți în zona foto). 

În situația în care vor exista cereri suplimentare, acestea vor putea fi trimise înainte de fiecare meci sub forma unei solicitări la adresa de e-mail presa@fcuniversitateacluj.ro, clubul nostru urmând să elibereze, în limita locurilor disponibile, acreditări de meci, care vor fi returnate de către reprezentatul instituției de presă la finalul evenimentului sportiv.

Acreditările eliberate pentru sezonul 2022/2023 vor fi valabile atât pentru meciurile din SuperLiga României, cât și pentru partidele din Cupa României.

Procesul de acreditare se va încheia în data de 10.07.2022, ora 12.00, iar solicitările sosite după termenul menționat nu vor fi luate în calcul.

Postat în Fotbal Liga 2 Stiri De:
ShopManager U Cluj
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii