Artur Crăciun ajunge la Honved Budapesta

Artur Crăciun ajunge la Honved Budapesta

20 aug. 2020 15:26:26

FC Universitatea Cluj l-a vândut pe Artur Crăciun la Honved Budapesta, clubul nostru păstrând procente din drepturile economice ale jucătorului.

Fundașul central basarabean în vârstă de 22 de ani a ajuns la ”U” în vara anului 2019 de la Milsami Orhei. Pe parcursul sezonului trecut din Liga a II-a, acesta a strâns 18 prezențe în tricoul echipei noastre, marcând două goluri în meciurile împotriva celor de la Dunărea Călărași și Csikszereda.

Mulțumim Artur Crăciun și succes pe mai departe!

Postat în Stiri De:
ShopManager U Cluj
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii