De la Viitorul Constanța, la "U" Cluj. Echipa noastră a mai perfectat alte două mutări!

De la Viitorul Constanța, la "U" Cluj. Echipa noastră a mai perfectat alte două mutări!

30 mai 2018 15:00:00
Doi dintre cei mai talentați jucători formați de Academia Gheorghe Hagi în ultimele sezoane vin la Universitatea! Clubul nostru a ajuns la un acord cu Viitorul Constanța pentru împrumutul fotbaliștilor Doru Dumitrescu (19 ani, foto sus) și Tiberiu Căpușă (20 de ani, foto jos), cei doi urmând să se prezinte la primul antrenament al “studenților” din pre-sezon. Dumitrescu evoluează în zona centrală a liniei mediene, iar în carieră a strâns 13 meciuri pentru VIitorul Constanța în toate competițiile, în timp ce Tiberiu Căpușă evoluează pe postul de fundaș dreapta, el debutând în prima Ligă în luna februarie a acestui sezon, într-un meci cu Astra Giurgiu.   Le urăm mult succes lui Doru și Tiberiu în tricoul “alb-negru”! Haide “U”!
Postat în Stiri De:
"Blugento" Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii