FC Universitatea Cluj lansează ABONAMENTELE CORPORATE pentru sezonul 2023/2024

FC Universitatea Cluj lansează ABONAMENTELE CORPORATE pentru sezonul 2023/2024

6 iun. 2023 16:04:53

FC Universitatea Cluj lansează campania de ABONAMENTE CORPORATE pentru sezonul 2023/2024. Prin aceste pachete de abonamente create de către clubul nostru, companiile clujene au la dispoziție un nou instrument de fidelizare și recompensare a angajaților, dar și de susținere a clubului.

Atât pe teren, cât și în tribună, bucuria unui gol marcat sau a unui meci câștigat este mai frumoasă atunci când o trăiești cu alți membri ai familiei ”U”.

FC Universitatea Cluj reprezintă cu mândrie comunitatea clujeană și se identifică cu oamenii care pun umărul la dezvoltarea orașului nostru. Prin intermediul ABONAMENTELOR CORPORATE, companiile din Cluj le pot oferi angajaților un nou mediu de conectare socială și recreere. Împreună suntem ”U”, împreună scriem cea mai frumoasă poveste a Clujului!

ABONAMENTELE CORPORATE sunt destinate exclusiv companiilor și sunt comercializate în pachete, în funcție de numărul abonamentelor:

Pachet Standard - între 11 și 20 de abonamente achiziționate

Discount 10% față de prețul obișnuit de vânzare

Limitări: maxim 2 abonamente VIP etaj 3.

Pachet Silver - între 21 și 40 de abonamente achiziționate

Discount 15% față de prețul obișnuit de vânzare

Limitări: maxim 4 abonamente VIP etaj 3.

Pachet Gold - între 41 și 60 de abonamente achiziționate

Discount 20% față de prețul obișnuit de vânzare

Limitări: maxim 6 abonamente VIP etaj 3.

Pachet Platinum – Peste 61 de abonamente achiziționate

Discount 30% față de prețul obișnuit de vânzare

Limitări: maxim 8 abonamente VIP etaj 3.

ABONAMENTELE CORPORATE FC Universitatea Cluj sunt sub formă de card și sunt transmisibile. La achiziție se eliberează factură fiscală.

Companiile care doresc să achiziționeze ABONAMENTE CORPORATE la partidele FC Universitatea Cluj pot contacta clubul la telefon 0748 993 335 (Ioana Ceuca, Ticketing Manager) sau pe email bilete@fcuniversitateacluj.ro.

Postat în Fotbal Stiri De:
Costi Solovastru
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii