FC Universitatea Cluj lansează noul echipament pentru sezonul 2021/2022

FC Universitatea Cluj lansează noul echipament pentru sezonul 2021/2022

19 aug. 2021 21:05:06

Vă prezentăm principalul echipament de joc Adidas al FC Universitatea Cluj pentru sezonul 2021-2022.

Prin reîntoarcerea la clasicile dungi albe și negre, o marcă a spiritului studențesc și a valorilor Universitatății Cluj, ducem mai departe tradiția de peste 100 de ani a clubului nostru și onorăm numele tuturor celor care au îmbrăcat tricoul lui ”U”, numele celor care au fost alături de echipă și care au făcut ca această poveste Unică să continue din generație în generație.

Clipul de prezentare a fost realizat cu sprijinul Fix Aici Media, partenerul clubului nostru.

#UeștiTU #Adidas

Postat în Stiri De:
ShopManager U Cluj
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii