FC Universitatea Cluj se desparte de șapte jucători

FC Universitatea Cluj se desparte de șapte jucători

1 iul. 2024 13:22:30

FC Universitatea Cluj anunță încetarea colaborării cu șapte dintre jucătorii care au făcut parte din lotul echipei noastre în sezonul 2023/2024.

Clubul nostru se desparte de Ante Roguljic, Federico Anselmo, Marco Rus, Ștefan Pănoiu, Filip Ilie, Andrei Peteleu, jucători care au ajuns la final de contract cu formația noastră. De asemenea, FC Universitatea Cluj a ajuns la un acord de reziliere cu Valentin Gheorghe.

Postat în Fotbal Liga 1 Stiri Homepage Posts De:
Costi Solovastru
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii