FC Universitatea Cluj și IRUM, parteneriat pentru performanță

FC Universitatea Cluj și IRUM, parteneriat pentru performanță

24 iul. 2017 15:00:00
  Clubul nostru a încheiat un parteneriat cu compania IRUM Reghin, producător român de tractoare agricole și forestiere articulate. Atât IRUM, cât și FC Universitatea Cluj au în spate proiecte solide și o viziune comună asupra prezentului și viitorului. IRUM a demonstrat că există un model românesc de succes în industrie, bazat pe inovație, seriozitate și un management inteligent, iar clubul nostru vrea să arate că același lucru este posibil și în sport. Ambele branduri se mândresc cu rădăcinile transilvănene și împărtășesc aceleași valori: tradiție, experiență, eficiență. Parteneriatul dintre IRUM și FC Universitatea Cluj se întinde pe următoarele trei sezoane, iar jucătorii noștri vor evolua cu logo-ul sponsorului pe piept în sezonul 2017/2018. #impreunasuntemU
Postat în Stiri De:
"Blugento" Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii