Grupele de juniori au fost premiate de “studenţi” în Piaţa Unirii

Grupele de juniori au fost premiate de “studenţi” în Piaţa Unirii

12 dec. 2019 14:00:00
Grupele de juniori ale clubului nostru, care evoluează în Liga Elitelor, alături de cele care alcătuiesc Academia de Fotbal “U”-Luceafărul, toate cu rezultate remarcabile în 2019, au primit cadouri din partea jucătorilor Universităţii Cluj, joi, pe scena amplasată în Piaţa Unirii, în cadrul Târgului de Crăciun. În aplauzele unui public numeros, juniorii au făcut cunoştinţă cu “studenţii”, nelipsind obişnuitele fotografii de grup şi o mini-sesiune de autografe. Mulţumiri, AROBS Transilvania Software, Delonghi România, Pepsi România, Transilvania European Drinks, Untold Festival, Müller, Clinicile Dr. Leahu, Reţeaua de Optică Medicală OCHIO! Împreună suntem “U”!   Foto: Lucian Marius Jucan |full_html|Grupele de juniori ale clubului nostru, care evoluează în Liga Elitelor, alături de cele care alcătuiesc Academia de Fotbal “U”-Luceafărul, toate cu rezultate remarcabile în 2019, au primit cadouri din partea jucătorilor Universităţii Cluj, joi, pe scena amplasată în Piaţa Unirii, în cadrul Târgului de Crăciun. În aplauzele unui public numeros, juniorii au făcut cunoştinţă cu “studenţii”, nelipsind obişnuitele fotografii de grup şi o mini-sesiune de autografe. Mulţumiri, AROBS Transilvania Software, Delonghi România, Pepsi România, Transilvania European Drinks, Untold Festival, Müller, Clinicile Dr. Leahu, Reţeaua de Optică Medicală OCHIO! Împreună suntem “U”!   Foto: Lucian Marius Jucan
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii