La mulţi ani, Alex Pop!

La mulţi ani, Alex Pop!

1 feb. 2020 14:00:00
Alex Pop împlinește astăzi 20 de ani. Clubul nostru îi urează un sincer “La mulți ani!”, multă sănătate și cât mai multe realizări în tricoul alb-negru! |full_html|Alex Pop împlinește astăzi 20 de ani. Clubul nostru îi urează un sincer “La mulți ani!”, multă sănătate și cât mai multe realizări în tricoul alb-negru!
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii