La mulți ani, Dragoș Penescu!

La mulți ani, Dragoș Penescu!

24 feb. 2020 14:00:00
Jucătorul echipei noastre, Dragoș Penescu, îşi sărbătoreşte astăzi ziua de naştere, așa ca îi urăm "La mulți ani!", să fie sănătos și să ne bucurăm împreună de cât mai multe succese în "alb-negru". |full_html|Jucătorul echipei noastre, Dragoș Penescu, îşi sărbătoreşte astăzi ziua de naştere, așa ca îi urăm "La mulți ani!", să fie sănătos și să ne bucurăm împreună de cât mai multe succese în "alb-negru".
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii