La mulți ani, Rareș Takacs!

La mulți ani, Rareș Takacs!

10 dec. 2019 14:00:00
Jucătorul echipei noastre, Rareș Takacs, își sărbătorește astăzi ziua de naștere, așa că îi urăm “La mulți ani!”, multă sănătate și cât mai multe realizări în tricoul alb-negru! La mulți ani!  |full_html|Jucătorul echipei noastre, Rareș Takacs, își sărbătorește astăzi ziua de naștere, așa că îi urăm “La mulți ani!”, multă sănătate și cât mai multe realizări în tricoul alb-negru! La mulți ani! 
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii