Mulțumim, Alex Cîmpanu!

Mulțumim, Alex Cîmpanu!

13 ian. 2024 17:26:23
FC Universitatea Cluj a încheiat colaborarea cu mijlocașul ofensiv Alexandru Cîmpanu, acesta urmând să revină la Universitatea Craiova, club de la care a fost transferat sub formă de împrumut.
În tricoul echipei noastre, Alex Cîmpanu a bifat nouă meciuri, reușind un gol și un assist.
Clubul nostru îi mulțumește pentru munca depusă și îi dorește succes în carieră!
Postat în Fotbal Liga 1 Stiri De:
Costi Solovastru
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii