Mulțumim, Andrei Miron!

Mulțumim, Andrei Miron!

7 ian. 2024 16:38:21

Înțelegerea dintre FC Universitatea Cluj și fundașul central Andrei Miron a fost încheiată pe cale amiabilă.

Andrei Miron a strâns 29 de prezențe în tricoul echipei noastre, marcând un gol în victoria „studenților” cu 3-0 de la Botoșani din acest sezon.

Clubul nostru îi mulțumește pentru munca depusă și îi dorește succes în carieră!

Postat în Fotbal Liga 1 Stiri De:
Costi Solovastru
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii