Mulțumim, Ioan Filip!

Mulțumim, Ioan Filip!

6 ian. 2024 09:23:58

Clubul nostru a ajuns la o înțelegere cu jucătorul Ioan Filip privind încetarea, pe cale amiabilă, a contractului.

Ioan Filip a evoluat pentru echipa noastră timp de trei ani, prima dată ajungând pe Cluj Arena la începutul sezonului 2020/2021. A revenit la ”U” la mijlocul stagiunii 2021/2022 și a contribuit la promovarea echipei în prima ligă. În total, acesta a strâns 85 de meciuri în tricoul alb-negru, marcând cinci goluri.

FC Universitatea Cluj îi mulțumește lui Ioan Filip pentru munca depusă și îi urează mult succes în carieră!

Postat în Fotbal Liga 1 Stiri De:
Costi Solovastru
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii