Mulțumim, Nicolae Pîrvulescu!

Mulțumim, Nicolae Pîrvulescu!

14 feb. 2022 12:51:37

FC Universitatea Cluj a ajuns la o înțelegere cu formația Concordia Chiajna privind transferul jucătorului Nicolae Pîrvulescu.

Nicolae Pîrvulescu a ajuns la ”U” în ianuarie 2019, debutând într-un meci câștigat de echipa noastră cu 1-0 împotriva celor de la Politehnica Timișoara. În cei trei ani petrecuți pe Cluj Arena, „Nicki” a strâns 71 de prezențe în partidele oficiale, marcând nouă goluri.

În acest sezon, extrema a avut o apariție în Cupa României și 11 în meciurile din campionat, reușind un assist în meciul cu FC Brașov (1-0).

Clubul nostru îi urează succes în carieră!

Postat în Fotbal Liga 2 Stiri De:
ShopManager U Cluj
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii