Mulțumim, Robert Răducanu!

Mulțumim, Robert Răducanu!

31 ian. 2022 15:26:20

FC Universitatea Cluj a ajuns la o înțelegere privind rezilierea contractului pe cale amiabilă cu jucătorul Robert Răducanu.

Robert Răducanu s-a alăturat echipei noastre la finalul verii și a strâns cinci apariții în teren în tricoul alb-negru. A debutat în meciul câștigat de ”U” cu 2-0 împotriva formației Unirea Slobozia, bifând apoi minute în duelurile cu Unirea Dej (3-1), Comunal Șelimbăr (2-4), CSA Steaua (1-0) și Petrolul Ploiești (0-1).

Clubul nostru îi urează succes în carieră!

Postat în Stiri De:
ShopManager U Cluj
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii