Mulțumim, Ștefan Vlădoiu!

Mulțumim, Ștefan Vlădoiu!

13 feb. 2023 18:07:22

FC Universitatea Cluj a încheiat colaborarea cu fundașul dreapta Ștefan Vlădoiu, acesta urmând să revină la Universitatea Craiova, club de la care a fost transferat sub formă de împrumut.

Sosit la ”U” la începutul lunii septembrie, Vlădoiu a bifat 14 prezențe pentru echipa noastră în Superligă și trei jocuri în Cupa României, reușind să ofere două pase decisive.

Clubul nostru îi mulțumește pentru munca depusă și îi dorește succes în carieră!

Postat în Fotbal Liga 1 Stiri De:
ShopManager U Cluj
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii