Soluții noi pentru Adrian Falub: lotul lui "U", completat cu un portar, un fundaș și un mijlocaș

Soluții noi pentru Adrian Falub: lotul lui "U", completat cu un portar, un fundaș și un mijlocaș

13 feb. 2020 14:00:00
Mijlocașul central Tudor Nicholas (19 ani) și fundașul central Răzvan Horj (24 de ani) sunt, începând de astăzi, jucătorii Universității Cluj.  De asemenea, managerul sportiv Adrian Falub se va putea baza în retur și pe serviciile goalkeeper-ului Rareș Pop, întors la “U” după un împrumut în Liga a III-a, la Sticla Arieșul Turda.  Nicholas vine de la FC Voluntari, în timp ce Răzvan Horj a evoluat de-a lungul carierei pentru formații precum Minaur Baia Mare, Pandurii Târgu Jiu II, FC Viitorul, FC Voluntari, Újpest Budapesta și CFR Cluj.  Andrei Mureșan, Sebastian Mailat, Bogdan Barbu, Cătălin Ștefănescu, Dragoș Penescu și Robert Neciu sunt ceilalți jucători transferați în această iarnă de clubul nostru.  Le urăm bun-venit și să ne bucurăm împreună de cât mai multe succese! Haide “U” ! |full_html|Mijlocașul central Tudor Nicholas (19 ani) și fundașul central Răzvan Horj (24 de ani) sunt, începând de astăzi, jucătorii Universității Cluj.  De asemenea, managerul sportiv Adrian Falub se va putea baza în retur și pe serviciile goalkeeper-ului Rareș Pop, întors la “U” după un împrumut în Liga a III-a, la Sticla Arieșul Turda.  Nicholas vine de la FC Voluntari, în timp ce Răzvan Horj a evoluat de-a lungul carierei pentru formații precum Minaur Baia Mare, Pandurii Târgu Jiu II, FC Viitorul, FC Voluntari, Újpest Budapesta și CFR Cluj.  Andrei Mureșan, Sebastian Mailat, Bogdan Barbu, Cătălin Ștefănescu, Dragoș Penescu și Robert Neciu sunt ceilalți jucători transferați în această iarnă de clubul nostru.  Le urăm bun-venit și să ne bucurăm împreună de cât mai multe succese! Haide “U” !
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii