“Studenţii” în Cipru. Cum arată programul partidelor amicale

“Studenţii” în Cipru. Cum arată programul partidelor amicale

28 ian. 2020 14:00:00
După două zile dedicate exclusiv antrenamentelor, FC Universitatea Cluj va juca miercuri, 29 ianuarie, primul meci-test al cantonamentului din staţiunea cipriotă Ayia Napa. Elevii lui Adrian Falub se vor duela cu formaţia Futbola Klubs RFS (locul 2 în prima ligă letonă), cu începere de la ora 15:00. Pe durata stagiului de pregătire, echipa noastră va disputa alte trei jocuri de verificare, după cum urmează: “U” – Ararat Armenia (locul 2 în prima ligă din Armenia, duminică, 2 februarie, ora 11:30) “U” – Ermis Aradippou (locul 1, grupa B, liga secundă din Cipru, marţi, 4 februarie, ora 15:00) “U” – FK Liepaja (locul 6 în prima ligă din Letonia, joi, 6 februarie, ora 15:00)   Site-ul oficial, dar şi pagina noastră de Facebook, vă vor ţine la curent cu cele mai proaspete informaţii din tabăra “alb-negrilor”. Haide “U”!       |full_html|După două zile dedicate exclusiv antrenamentelor, FC Universitatea Cluj va juca miercuri, 29 ianuarie, primul meci-test al cantonamentului din staţiunea cipriotă Ayia Napa. Elevii lui Adrian Falub se vor duela cu formaţia Futbola Klubs RFS (locul 2 în prima ligă letonă), cu începere de la ora 15:00. Pe durata stagiului de pregătire, echipa noastră va disputa alte trei jocuri de verificare, după cum urmează: “U” – Ararat Armenia (locul 2 în prima ligă din Armenia, duminică, 2 februarie, ora 11:30) “U” – Ermis Aradippou (locul 1, grupa B, liga secundă din Cipru, marţi, 4 februarie, ora 15:00) “U” – FK Liepaja (locul 6 în prima ligă din Letonia, joi, 6 februarie, ora 15:00)   Site-ul oficial, dar şi pagina noastră de Facebook, vă vor ţine la curent cu cele mai proaspete informaţii din tabăra “alb-negrilor”. Haide “U”!      
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii