“Studenţii” vor împărţi cadouri pentru juniorii clubului

“Studenţii” vor împărţi cadouri pentru juniorii clubului

11 dec. 2019 14:00:00
Joi, 12 decembrie, începând cu ora 15:30, toate grupele de juniori ale clubului nostru (Liga Elitelor și Academia “U”-Luceafărul) vor primi cadouri din partea fotbaliștilor Universității Cluj, pe scena amplasată în Piața Unirii. Ne vedem în centru! Numai “U”! |full_html|Joi, 12 decembrie, începând cu ora 15:30, toate grupele de juniori ale clubului nostru (Liga Elitelor și Academia “U”-Luceafărul) vor primi cadouri din partea fotbaliștilor Universității Cluj, pe scena amplasată în Piața Unirii. Ne vedem în centru! Numai “U”!
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii