Weekend plin pentru “U” în Liga Elitelor. Vezi programul etapei

Weekend plin pentru “U” în Liga Elitelor. Vezi programul etapei

22 nov. 2019 14:00:00
Echipele de juniori ale Universității Cluj au meciuri tari, sâmbătă și duminică, în Liga Elitelor.   Elevii lui Gigi Vînău se vor deplasa la Sibiu, pentru duelul cu Interstar, celelalte trei grupe ale clubului nostru urmând să evolueze pe teren propriu, în Parcul Sportiv “Iuliu Hațieganu” (“Babeș”) respectiv la Baza Sportivă “Clujana”.   Programul rundei   U15: Interstar Sibiu – “U” (duminică, 24 noiembrie, ora 12:00) U16: “U” – AFC Hermannstadt (sâmbătă, 23 noiembrie, ora 10:00, Parcul “Babeș”) U17: “U” – Academia de Fotbal Gică Popescu (sâmbătă, 23 noiembrie, ora 12:00,“Clujana”) U19: “U” – Academia de Fotbal Gică Popescu (sâmbătă, 23 noiembrie, ora 10:00, “Clujana”)   |full_html|Echipele de juniori ale Universității Cluj au meciuri tari, sâmbătă și duminică, în Liga Elitelor.   Elevii lui Gigi Vînău se vor deplasa la Sibiu, pentru duelul cu Interstar, celelalte trei grupe ale clubului nostru urmând să evolueze pe teren propriu, în Parcul Sportiv “Iuliu Hațieganu” (“Babeș”) respectiv la Baza Sportivă “Clujana”.   Programul rundei   U15: Interstar Sibiu – “U” (duminică, 24 noiembrie, ora 12:00) U16: “U” – AFC Hermannstadt (sâmbătă, 23 noiembrie, ora 10:00, Parcul “Babeș”) U17: “U” – Academia de Fotbal Gică Popescu (sâmbătă, 23 noiembrie, ora 12:00,“Clujana”) U19: “U” – Academia de Fotbal Gică Popescu (sâmbătă, 23 noiembrie, ora 10:00, “Clujana”)  
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii