Cardurile de membru FC Universitatea Cluj se pot ridica de la standul clubului din Iulius Mall

Cardurile de membru FC Universitatea Cluj se pot ridica de la standul clubului din Iulius Mall

27 ian. 2017 14:00:00
  În atenţia noilor membri ai FC Universitatea Cluj: Dacă aţi completat adeziunea şi aţi achitat cotizaţia până în data de 15 ianuarie 2017, puteţi să vă ridicaţi deja cardurile de membru de la standul nostru din Iulius Mall Cluj (etaj 1). Cei care au devenit membri ai clubului nostru în decursul anului 2016 pot achita cotizaţia pentru 2017, care a rămas la valoarea de 100 de lei, la standul clubului nostru din Iulius Mall (etajul I) sau prin ordin de plată ori transfer bancar în contul RO09 BTRL RONC RT03 5637 7301, deschis la Banca Transilvania Cluj pe numele Asociaţiei Club Sportiv de Fotbal „Alb-Negru” al Studenţilor Clujeni, precizând pe documentul de plată “Cotizaţie membru F.C. Universitatea Cluj”. Dacă achitaţi cotizaţia prin ordin de plată sau transfer bancar, trebuie să ne trimiteţi dovada plăţii pe adresa de e-mail membri@fcuniversitateacluj.ro. Detalii complete despre modul în care puteţi deveni membri ai FC Universitatea Cluj sau despre achitarea cotizaţiei pe 2017 găsiţi în secţiunea MEMBRI.
Postat în Stiri De:
"Blugento" Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii