Patru juniori ai Universității merg la lotul național Under 16

Patru juniori ai Universității merg la lotul național Under 16

23 ian. 2020 14:00:00
Patru dintre cei mai talentați tineri jucători ai echipei noastre, Răzvan Pașcalău, Raul Rațiu, Rareș Scocîlcă și Traian Oargă, au fost convocați în vederea “dublei” amicale pe care reprezentativa Under 16 a României o va disputa în Cipru, în compania selecționatei similare a țării gazdă. Partidele sunt programate marți, 11 februarie respectiv joi, 13 februarie, de la ora 14:30. Felicitări pentru convocare și multă baftă, băieți! Hai România! |full_html|Patru dintre cei mai talentați tineri jucători ai echipei noastre, Răzvan Pașcalău, Raul Rațiu, Rareș Scocîlcă și Traian Oargă, au fost convocați în vederea “dublei” amicale pe care reprezentativa Under 16 a României o va disputa în Cipru, în compania selecționatei similare a țării gazdă. Partidele sunt programate marți, 11 februarie respectiv joi, 13 februarie, de la ora 14:30. Felicitări pentru convocare și multă baftă, băieți! Hai România!
Postat în Stiri De:
Blugento Admin
Distribuie:

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii